Nákupný košík je prázdny.

0 položiek
Spolu:
0,00 €
Vstúpiť
0 položiek (0,00 €)
 
 
Novinky
Vianoce - Zabezpečte si darčeky už teraz! (Potrebné informácie)

    Vianoce sú tu čo nevidieť a tak Vám prinášame všetky potrebné informácie pre skorý nákup darčekov, aby ste sviatky prežili v čo najväčšom pokoji:)       Najdôležitejšie informácie v skratke: - všetky zásielky posielame...

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Prečo je Fibrox rukoväť unikátny objav Victorinoxu

Úvod Novinky Prečo je Fibrox rukoväť unikátny objav Victorinoxu

Viete prečo majú nože Victorinox umelé rukoväte?

 

Rukoväť z umelej hmoty má niečo "do seba". Chýbajúca odolnosť proti skĺzavaniu bola vždy hlavným argumentom mäsiarov a úradov bezpečnosti práce. Presne tu sa podaril spoločnosti Victorinox prelomový objav. Po dlhšej dobe skúšok v mäsiarstvách a na bitúnkoch bol vyvinutý nový typ rukoväte z umelej hmoty Fibrox a zároveň bol označený ako "optimálna rukoväť". Vďaka vláknitému povrchu bola dosiahnutá vynikajúca bezpečnosť dokonca aj pri mokrej a mastnej ruke.

 

Druhou nemenej ťažkou úlohou bolo dosiahnutie optimálneho ergonomického tvaru, ktorý by sedel v ruke aj po niekoľkohodinovej práci. Únava prstov a kĺbov bola najčastejšia príčina mnohých úrazov. Preto vznikla Fibrox rukoväť, ktorá bola vyvinutá podľa najnovších ergonomických výskumov.

 

Ďalší veľmi dôležitý faktor je sterilizácia noža a jeho životnosť. Všetci, ktorí pôsobia v mäsiarenskom odvetví vedia, že úrady bezpečnosti a hygieny práce venujú tomuto bodu veľkú váhu. Preto všetky Fibrox nože môžete sterilizovať pri teplote 150 stupňov bez strachu o životnosť rukoväte, ktorá si zachováva svoj pôvodný tvar.

 

Fibrox - značkové označenie pre originálnu bezpečnostnú rukoväť nožov Victorinox z polyamidov s príjemným protisklzovým vláknitým povrchom. Skrátka nož odborníkov pre odborníkov.

 

Naša skúsenosť: rukoväť je mierne drsná, matnočierna, výrazne cítiť, že nekĺže v ruke oproti iným nožom z plastu, dreva alebo kovu, ergonomicky dobre sedí v ruke oproti iným nožom, rukoväť je dostatočne veľká a pohodlná aj pre veľké dlane mužov, dĺžka rukovate 14 cm je pri noži s 36 cm čepeľou.

 

Fibrox

Výrobcovia / značky
Kontaktné údaje Info Dodanie tovaru

Mgr. Zdenko Krnáč – Web services
Nad plážou 5700/1

974 01 Banská Bystrica

 

IČO: 46651870

IČ DPH: SK1084768190

Zapísaný pod č. ŽO: 620-33705

 

 

info@svajciarskynoz.sk
tel: +421 949 155 944


Viac info tu


Partneri:


HandmadeVýrobky.sk

Navštívte nový portál zameraný na obchodovanie s ručne robenými vecami od slovenských výrobcov. Portál vznikol, aby dal šancu aj menším a novým šikovným predajcom a osviežil tak náš trh s handmade výrobkami:) Ak aj vy tvoríte handmade výrobky, neváhajte sa zdarma zaregistrovať a ponúknuť Vaše výrobky, viac info tu. Ak ste naopak milovníkom ručne robených vecí, pozrite si našu ponuku produktov.

 

 

https://voudes.com/sk/web/svajciarskynoz-sk/

www.svajciarskynoz.sk

Sme platcami DPH.

Copyright 2012 - 2018 © Švajčiarske nože Victorinox - Vreckové - Kuchynské| ŠvajčiarskyNôž.sk