Nákupný košík je prázdny.

0 položiek
Spolu:
0,00 €
Vstúpiť
0 položiek (0,00 €)
 
 
Kategórie      
Novinky
Vianoce - Zabezpečte si darčeky už teraz! (Potrebné informácie)

    Vianoce sú tu čo nevidieť a tak Vám prinášame všetky potrebné informácie pre skorý nákup darčekov, aby ste sviatky prežili v čo najväčšom pokoji:)       Najdôležitejšie informácie v skratke: - všetky zásielky posielame...

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Garancia vrátenia tovaru

Úvod Dodanie tovaruGarancia vrátenia tovaru

100% garancia vrátenia penazí do 14 pracovných dní

 

Garantujeme Vám vrátenie všetkých vynaložených prostriedkov na nákup tovaru, pokiaľ sa ho rozhodnete vrátiť do 14 pracovných dní od dátumu prevzatia.


Kupujúci ako súkromná osoba má právo odstúpiť od zmluvy do 14 pracovných dní od prevzatia tovaru.

 

Nepoužívaný tovar je potrebné vrátiť spolu s príslušenstvom vrátane kompletnej  dokumentácie, návodu, záručného listu a dokladu o zaplatení, zabalený v originálnom a nepoškodenom obale. Odporúčame poslať tovar doporučene (zásielky na dobierku nepreberáme).

 

Kupujúci je povinný oznámiť vrátenie tovaru predávajúcemu vopred s uvedením čísla faktúry, na ktoré bol tovar zakúpený. V prípade vrátenia tovaru dodaného formou zásielky, sú odpovedajúce finančné prostriedky vrátené výhradne bezhotovostným prevodom na účet v lehote 15 dní, pokiaľ nie je dohodnuté inak (pozrite nižšie Ďaľsie možnosti).

 

Vrátenie zakúpeného tovaru do 14 dní je možné len pre zákazníkov - súkromné osoby. Ustanovenie zákona sa nevzťahuje na firmy.

 

Ďaľšie možnosti:

  • Za tento tovar si môžete vybrať iný v minimálnej hodnote vymieňaného tovaru. Ak si vyberiete drahší, rozdiel doplatíte.
  • V prípade, ak si neviete tovar na výmenu okamžite vybrať, ponúkame vám možnosť výmeny za darčekový poukaz v hodnote tovaru, s ktorým máte 1 rok času na rozhodnutie, alebo ním môžete urobiť radosť niekomu blízkemu alebo Vám vrátime peniaze na Váš účet
Kontaktný formulár

znakov do konca.
Nový súbor (max. 500 kB)
antiSpam [nový kód]
Výrobcovia / značky

www.svajciarskynoz.sk

Nie sme platcami DPH.

Copyright 2012 - 2024 © Švajčiarske nože Victorinox - Vreckové - Kuchynské| ŠvajčiarskyNôž.sk