Nákupný košík je prázdny.

0 položiek
Spolu:
0,00 €
Vstúpiť
0 položiek (0,00 €)
 
 
Novinky
Súťaž - Vyhrajte ceny v hodnote 34€

    Vážení zákazníci,   na záver roka sme pre Vás pripravili súťaž, v ktorej môžete zadarmo získať pekné ceny ako vreckový nôž, prívesok na kľúče alebo kuchynské nože v hodnote 34€.   Jediné, čo musíte...

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Cestovné príslušenstvo a batožina

Úvod Info Cestovné príslušenstvo a batožina

Cestovné príslušenstvo a batožina VictorinoxTravel Gear Victorinox


Na cestovné príslušenstvo a batožinu Victorinox je poskytovaná záruka v plnom rozmedzí ako ju poskytuje priamo výrobca spoločnosť Victorinox. Výrobky majú doživotnú garanciu na vady spôsobené výrobou, materiálom alebo spracovaním. Záruka sa neposkytuje na poškodenie spôsobené hrubým zaobchádzaním, nedbanlivosťou, nesprávnou manipuláciou alebo poškodením dopravcom. Pod záruku nespadá bežné opotrebovanie batožiny a cestovného príslušenstva. Ako väčšina cestovného príslušenstva, niektoré súčasti, hlavne pohyblivé časti, vykazujú po čase opotrebovanie a môžu potrebovať renováciu alebo výmenu. Pokiaľ k takému opotrebovaniu dôjde, môžeme zaistiť najlepšiu variantu renovácie alebo výmeny.


Carry With Confidence™ - Noste s istotou záruky


Pri výrobkoch Victorinox, ktoré spadajú pod program Carry With Confidence™ - napr. Mobilizer NXT 3.0, Werks Traveler 2.0, Architecture a Emotion 360 výrobca zaručuje, že taška po dobu jej životnosti nebude vykazovať žiadne výrobné vady materiálov a výrobné chyby spracovania materiálu. Táto záruka sa rovnako vzťahuje na funkčné opravy pri poškodení, ku ktorým došlo vinou prepravcu (napr. leteckou spoločnosťou, taxi, vlakom alebo výletnou loďou) v dôsledku hrubej alebo nesprávnej manipulácii. Záruka sa nevzťahuje na bežné opotrebovanie a ani na obsah výrobku.


Swiss Tracker™


Pri výrobkoch spadajúcich do programu Swiss Tracker™ spoločnosť Victorinox poskytuje bezplatné využitie programu na sledovanie batožiny a tašiek Victorinox. Prostredníctvom tohto programu Vám spoločnosť Victorinox pomôže nájsť vašu stratenú batožinu:

Taška, ktorú ste si kúpili, obsahuje zvláštne sledovacie číslo a telefónne číslo, na ktoré sa dá bezplatne zavolať 24 hodín denne, 365 dní do roka z celého sveta v prípade, že bola nájdená.

Keď vašu batožinu Victorinox® Travel Gear nájde ktokoľvek na svete a nahlási to na telefónnom čísle uvedenom na batožine, spoločnosť Victorinox vás o tejto skutočnosti bude informovať a zaistí, aby ste si mohli tašku vyzdvihnúť a bezplatne vám ju doručí.

 

Ako sa zaregistrovať - zakúpením akéhokoľvek modelu spadajúceho pod tento program sa môžete zaregistrovať tu.

 

The Access Lock Combination Recovery Program - vám umožní zaregistrovať kód zámku svojej batožiny v spolupráci s Victorinox.com a keď zabudenete svoju kombináciu číselného kódu zámku, po prihlásení sa do svojho konta a vyžiadaní mailom, vám pošleme váš číselný kód. Tento program je aktívny po zaregistrovaní a platí po celú dobu vlastnenia batožiny Victorinox.

 

Interlok LX Attach-a-Bag System - zabezpečuje uloženie ďalšej tašky kolmo na jej prednú časť- má zaistiteľný popruh na prídavnú tašku.

 

Travel Sentry® - bezpečnostný zámok Travel Sentry ® vám umožňuje cestovať cez US letisko s uzamknutou batožinou, kedy predídete zničeniu vašich zámkov od colného úradu.

 

Výrobcovia / značky
Kontaktné údaje Info Dodanie tovaru

Mgr. Zdenko Krnáč – Web services
Nad plážou 5700/1

974 01 Banská Bystrica

 

IČO: 46651870

IČ DPH: SK1084768190

Zapísaný pod č. ŽO: 620-33705

 

 

info@svajciarskynoz.sk
tel: +421 949 155 944


Viac info tu


Partneri:


HandmadeVýrobky.sk

Navštívte nový portál zameraný na obchodovanie s ručne robenými vecami od slovenských výrobcov. Portál vznikol, aby dal šancu aj menším a novým šikovným predajcom a osviežil tak náš trh s handmade výrobkami:) Ak aj vy tvoríte handmade výrobky, neváhajte sa zdarma zaregistrovať a ponúknuť Vaše výrobky, viac info tu. Ak ste naopak milovníkom ručne robených vecí, pozrite si našu ponuku produktov.

 

 

https://voudes.com/sk/web/svajciarskynoz-sk/

www.svajciarskynoz.sk

Sme platcami DPH.

Copyright 2012 - 2018 © Švajčiarske nože Victorinox - Vreckové - Kuchynské| ŠvajčiarskyNôž.sk