Nákupný košík je prázdny.

0 položiek
Spolu:
0,00 €
Vstúpiť
0 položiek (0,00 €)
 
 
Kategórie      
Novinky
Vianoce - Zabezpečte si darčeky už teraz! (Potrebné informácie)

    Vianoce sú tu čo nevidieť a tak Vám prinášame všetky potrebné informácie pre skorý nákup darčekov, aby ste sviatky prežili v čo najväčšom pokoji:)       Najdôležitejšie informácie v skratke: - všetky zásielky posielame...

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Cestovné príslušenstvo a batožina

Úvod InfoCestovné príslušenstvo a batožina

Cestovné príslušenstvo a batožina VictorinoxTravel Gear Victorinox


Na cestovné príslušenstvo a batožinu Victorinox je poskytovaná záruka v plnom rozmedzí ako ju poskytuje priamo výrobca spoločnosť Victorinox. Výrobky majú doživotnú garanciu na vady spôsobené výrobou, materiálom alebo spracovaním. Záruka sa neposkytuje na poškodenie spôsobené hrubým zaobchádzaním, nedbanlivosťou, nesprávnou manipuláciou alebo poškodením dopravcom. Pod záruku nespadá bežné opotrebovanie batožiny a cestovného príslušenstva. Ako väčšina cestovného príslušenstva, niektoré súčasti, hlavne pohyblivé časti, vykazujú po čase opotrebovanie a môžu potrebovať renováciu alebo výmenu. Pokiaľ k takému opotrebovaniu dôjde, môžeme zaistiť najlepšiu variantu renovácie alebo výmeny.


Carry With Confidence™ - Noste s istotou záruky


Pri výrobkoch Victorinox, ktoré spadajú pod program Carry With Confidence™ - napr. Mobilizer NXT 3.0, Werks Traveler 2.0, Architecture a Emotion 360 výrobca zaručuje, že taška po dobu jej životnosti nebude vykazovať žiadne výrobné vady materiálov a výrobné chyby spracovania materiálu. Táto záruka sa rovnako vzťahuje na funkčné opravy pri poškodení, ku ktorým došlo vinou prepravcu (napr. leteckou spoločnosťou, taxi, vlakom alebo výletnou loďou) v dôsledku hrubej alebo nesprávnej manipulácii. Záruka sa nevzťahuje na bežné opotrebovanie a ani na obsah výrobku.


Swiss Tracker™


Pri výrobkoch spadajúcich do programu Swiss Tracker™ spoločnosť Victorinox poskytuje bezplatné využitie programu na sledovanie batožiny a tašiek Victorinox. Prostredníctvom tohto programu Vám spoločnosť Victorinox pomôže nájsť vašu stratenú batožinu:

Taška, ktorú ste si kúpili, obsahuje zvláštne sledovacie číslo a telefónne číslo, na ktoré sa dá bezplatne zavolať 24 hodín denne, 365 dní do roka z celého sveta v prípade, že bola nájdená.

Keď vašu batožinu Victorinox® Travel Gear nájde ktokoľvek na svete a nahlási to na telefónnom čísle uvedenom na batožine, spoločnosť Victorinox vás o tejto skutočnosti bude informovať a zaistí, aby ste si mohli tašku vyzdvihnúť a bezplatne vám ju doručí.

 

Ako sa zaregistrovať - zakúpením akéhokoľvek modelu spadajúceho pod tento program sa môžete zaregistrovať tu.

 

The Access Lock Combination Recovery Program - vám umožní zaregistrovať kód zámku svojej batožiny v spolupráci s Victorinox.com a keď zabudenete svoju kombináciu číselného kódu zámku, po prihlásení sa do svojho konta a vyžiadaní mailom, vám pošleme váš číselný kód. Tento program je aktívny po zaregistrovaní a platí po celú dobu vlastnenia batožiny Victorinox.

 

Interlok LX Attach-a-Bag System - zabezpečuje uloženie ďalšej tašky kolmo na jej prednú časť- má zaistiteľný popruh na prídavnú tašku.

 

Travel Sentry® - bezpečnostný zámok Travel Sentry ® vám umožňuje cestovať cez US letisko s uzamknutou batožinou, kedy predídete zničeniu vašich zámkov od colného úradu.

 

Výrobcovia / značky

www.svajciarskynoz.sk

Nie sme platcami DPH.

Copyright 2012 - 2024 © Švajčiarske nože Victorinox - Vreckové - Kuchynské| ŠvajčiarskyNôž.sk