Nákupný košík je prázdny.

0 položiek
Spolu:
0,00 €
Vstúpiť
0 položiek (0,00 €)
 
 
Novinky
Vianoce - Zabezpečte si darčeky už teraz! (Potrebné informácie)

    Vianoce sú tu čo nevidieť a tak Vám prinášame všetky potrebné informácie pre skorý nákup darčekov, aby ste sviatky prežili v čo najväčšom pokoji:)       Najdôležitejšie informácie v skratke: - všetky zásielky posielame...

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Darčeky

Úvod Darčeky

KU KAŽDEJ OBJEDNÁVKE VÁM PRIBALÍME DARČEK PRE POTEŠENIE :)1 - Objednávky do 80€

K objednávke Vám podľa jej obsahu pribalíme niečo relevantné z týchto vecí: reklamný malý sáčok Victorinox, veľkú reklamnú igelitku Victorinox, malú nylonovú šnúrku, karabínku, náhradné špáradlo alebo náhradnú pinzetu.


V prípade, že máte záujem o konkrétny darček - náhradný diel, uveďte to prosím v poznámke objednávky, o čo konkrétne máte záujem a typ noža, na ktorý si želáte náhradné diely (napr. 58 mm, 91mm, 111 mm - špendlík, pružinka...).

 

 

 

2 - Objednávky od 80€ do 200€

K objednávke v tejto cenovej relácii Vám pribalíme niečo z nášho eshopu v hodnote 3€ až 15€. Vo väčšine je to nejaký malý kuchynský nôž alebo iné príslušenstvo (škrabku...).

 

 

 

3 - Objednávky od 200€ do 600€

K objednávke v tejto cenovej relácii Vám pribalíme niečo z nášho eshopu v hodnote 10€ až 25€. Môže to byť nejaký malý vreckový nožík Victorinox alebo kľúčenka značky Troika.

 

 

 

4 - Objednávky nad 600€

K objednávke v tejto cenovej relácii Vám pribalíme niečo z nášho eshopu v hodnote vyššej ako 20€. Môže to byť nejaký vreckový nožík Victorinox, kľúčenka značky Troika, kuchynský nôž alebo ich kombinácia.

 

Výrobcovia / značky
Kontaktné údaje Info Dodanie tovaru

Mgr. Zdenko Krnáč – Web services
Nad plážou 5700/1

974 01 Banská Bystrica

 

IČO: 46651870

IČ DPH: SK1084768190

Zapísaný pod č. ŽO: 620-33705

 

 

info@svajciarskynoz.sk
tel: +421 949 155 944


Viac info tu


Partneri:


HandmadeVýrobky.sk

Navštívte nový portál zameraný na obchodovanie s ručne robenými vecami od slovenských výrobcov. Portál vznikol, aby dal šancu aj menším a novým šikovným predajcom a osviežil tak náš trh s handmade výrobkami:) Ak aj vy tvoríte handmade výrobky, neváhajte sa zdarma zaregistrovať a ponúknuť Vaše výrobky, viac info tu. Ak ste naopak milovníkom ručne robených vecí, pozrite si našu ponuku produktov.

 

 

https://voudes.com/sk/web/svajciarskynoz-sk/

www.svajciarskynoz.sk

Sme platcami DPH.

Copyright 2012 - 2019 © Švajčiarske nože Victorinox - Vreckové - Kuchynské| ŠvajčiarskyNôž.sk