Nákupný košík je prázdny.

0 položiek
Spolu:
0,00 €
Vstúpiť
0 položiek (0,00 €)
 
 
Novinky
Gravírovanie a potlač ná Váš nôž!

  Odteraz poskytujeme službu gravírovania na čepeľ a potlač na rúčku noža pre všetkých!   Darujte svojim blízkym jedinečný darček v podobe slávneho švajčiarskeho nožíka s nápisom podľa Vašich želaní na čepeli alebo...

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Darčeky

Úvod Darčeky

KU KAŽDEJ OBJEDNÁVKE VÁM PRIBALÍME DARČEK PRE POTEŠENIE :)1 - Objednávky do 80€

K objednávke Vám podľa jej obsahu pribalíme niečo relevantné z týchto vecí: reklamný malý sáčok Victorinox, veľkú reklamnú igelitku Victorinox, malú nylonovú šnúrku, karabínku, náhradné špáradlo alebo náhradnú pinzetu.


V prípade, že máte záujem o konkrétny darček - náhradný diel, uveďte to prosím v poznámke objednávky, o čo konkrétne máte záujem a typ noža, na ktorý si želáte náhradné diely (napr. 58 mm, 91mm, 111 mm - špendlík, pružinka...).

 

 

 

2 - Objednávky od 80€ do 200€

K objednávke v tejto cenovej relácii Vám pribalíme niečo z nášho eshopu v hodnote 3€ až 15€. Vo väčšine je to nejaký malý kuchynský nôž alebo iné príslušenstvo (škrabku...).

 

 

 

3 - Objednávky od 200€ do 600€

K objednávke v tejto cenovej relácii Vám pribalíme niečo z nášho eshopu v hodnote 10€ až 25€. Môže to byť nejaký malý vreckový nožík Victorinox alebo kľúčenka značky Troika.

 

 

 

4 - Objednávky nad 600€

K objednávke v tejto cenovej relácii Vám pribalíme niečo z nášho eshopu v hodnote vyššej ako 20€. Môže to byť nejaký vreckový nožík Victorinox, kľúčenka značky Troika, kuchynský nôž alebo ich kombinácia.

 

Výrobcovia / značky

www.svajciarskynoz.sk

Sme platcami DPH.

Copyright 2012 - 2018 © Victorinox: Nože, hodinky, kufre, kuchyňa | ŠvajčiarskyNôž.sk