Nákupný košík je prázdny.

0 položiek
Spolu:
0,00 €
Vstúpiť
0 položiek (0,00 €)
 
 
Novinky
Gravírovanie a potlač ná Váš nôž!

  Odteraz poskytujeme službu gravírovania na čepeľ a potlač na rúčku noža pre všetkých!   Darujte svojim blízkym jedinečný darček v podobe slávneho švajčiarskeho nožíka s nápisom podľa Vašich želaní na čepeli alebo...

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Nájdete nás tu

Naša spoločnosť sa zaoberá viacerými činnosťami a produktami. Keď budete hľadať niektorú s nasledujúce produkty alebo činnosti, budeme veľmi radi, keď sa na nás opäť obrátite a využijete naše služby :-)

 

 

Nemecke knihy

 Nemecké knihy - špecializujeme sa na dovoz nemeckých kníh najrôznejšieho žánru od detských kníh, beletriu až po odborné knihy - našu ponuku stále rozširujeme a chceli by sme mať časom až vyše 500 000 titulov.
 

 

 

 

 

 

Mzk Business s.r.o. - Sme slovenská spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami nielen v projekcii jednoúčelových zariadení technických plynov a k nim patriacich komponentov. Venujeme sa aj predaju a poradenstvu redukčných ventilov značky IMI (bývalá značka GHR) a elektrických dohrievačov spoločnosti APT.

 

 

Redukcne ventily
Redukčné ventily - Radi Vám poradíme a vyberieme vhodný redukčný ventil alebo elektrický dohrievač presne pre Váš projekt.

Výrobcovia / značky

www.svajciarskynoz.sk

Sme platcami DPH.

Copyright 2012 - 2018 © Victorinox: Nože, hodinky, kufre, kuchyňa | ŠvajčiarskyNôž.sk